Кохання

Знайомства з чоловіком в реальному житті. Що показав експеримент

Питання “де і Як познайомитися з чоловіком” цікавить практично кожну жінку. Особливо гостро проблема постала після цифровізації, коли всі перебралися на ПМЖ в мережу. Крім, як на сайтах знайомств, вважається, що знайомитися ніде.

Я вирішила провести експеримент, щоб переконатися, що старий спосіб знайомства, коли наші батьки знайомилися на вулиці, в метро, на дискотеках, в гостях та інших людних місцях, ще живий і працює. А заодно і знайти свою другу половинку.

Щоб не боятися отримати несподівану реакцію, потрібно:

1. Включити критичне мислення;

2. Налаштуватися на гру, девіз якої – якщо не вийде, то ми і не хотіли.

Озброївшись радою та власною інтуїцією, я вирушила на пошуки його.

Експеримент почався в метро. Перше знайомство

Перший мій вибір для знайомства, упав на метро. Мета була знайти підходящий об’єкт, і застосувавши всі нехитрі акторські здібності, спробувати познайомитися з симпатичним мені чоловіком. Хоча завдання складне. У метро загальне зависання в телефонах.

Роздумувала я недовго. Ввійшовши в вагон, я почала шукати чоловіків, які могли б зовні мені сподобатися. Але погляд впав на дуже рухомого та сяючого малюка 4 років.

Він був з самокатом і крутився, шукаючи об’єкт уваги, йому було нудно. Поряд сидів чоловік років сорока в джинсах, кросівках і кепці, натягнутій на очі. В руках у нього теж був самокат.

“Ех, – подумала я, – які симпатичні хлопці, без мобільних гаджетів, спілкуються один з одним, напевно тато з сином. ” Шкода, але одружені з дітьми в мої плани не входили.

Я від бабусі пішов.

І тут, наче прочитавши мої думки, малюк смикнув за руку чоловіка і запитав “Дідусю, а чому з нами бабуся не поїхала? “

Ого, та це дідусь, а не скажеш. Йому максимум 40 років. І тут подумки включився калькулятор. Якщо дідусь виглядає так молодо, то йому максимум 40-45 років, він міг народити своїх дітей в 19-20 років, і його діти, теж народивши в 19-20 років, виявили під сороківку йому 4 річного онука. Непогано. Але це нічого не змінює.

Чоловік продовжував бесіду з хлопчиком, але на питання про бабусю нічого не відповів.

“Була не була, – подумала я – експеримент все-таки”. Ну і нехай буде невдалим. Настрій грайливий, мета поставлена, треба не упустити момент.

Підбираємося до об’єкта уваги

Я почала посміхатися хлопчикові, будувати пики, всіляко загравати. Малюк підбіг до мене, сів поруч і запитав. “Вмієш так робити” – і схрестив химерною формою пальці. Я подивилася на діда, мовляв, знай наших, зараз покажу, і спробувала зобразити фігуру, але у мене вийшла фіга. Дід засміявся. Мені не залишалося нічого, як розвести руками, і теж посміхнутися.

Це була перша вдала зачіпка. Контакт налагоджений. Ура! Перший крок зроблено. Треба закріплювати і переходити на розмову з чоловіком!

“А що ж бабуся, не поїхала з такою веселою компанією” – вже більше до чоловіка звернулася я. Він злегка зніяковів і відповів, що у бабусі справ багато.

Перша перемога, або картина Рєпіна “Припливли”

І тут, раптом, малий видав: “Діда, а давай тітку візьмемо замість бабусі з собою”.

Картина Рєпіна “Припливли”. В очах чоловіка я побачила розгубленість і німе запитання. Треба виручати.

“А з собою – це куди”, – запитала я у малюка. “Ми їдемо кататися в парк на самокатах” – відповів він – “поїдеш з нами, а то без бабусі нудно”.

“Звичайно, з задоволенням, тільки сьогодні я без самоката. Давай, я залишу номер телефону, наступного разу ти мене предупредишь, і я візьму з собою самокат”.

Результат знайомства

Так відбулося моє перше знайомство. Забігаючи трохи вперед, скажу, що знайомство мало продовження. Виявилося, що на той момент Андрій – так звали чоловіка, був в процесі розлучення з дружиною і йому дійсно був 41 рік. Але поки, я продовжила свій експеримент.

Друге знайомство

Друге моє знайомство відбулося в парку Останкіно. Вірніше, на зупинці громадського транспорту.

Я сиділа втомлена після двогодинної прогулянки в парку і чекала автобус. Раптом до зупинки під’їхав велосипедист. Я його помітила, і за звичкою своїх експериментів, почала роздивлятися об’єкт. Може він мені сподобатися.

Велосипедист виявився не з боязких і на мій погляд свого не відвів. “Ага, – подумала я теж не проти познайомитися”. Ось тільки чи надовго. Але це друге питання. Мій експеримент повинен відповісти на питання, чи можна самій познайомитися прям на вулиці з вподобаним чоловіком і що для цього треба зробити.

На вигляд чоловікові було 30-35 років. Спортивної статури, в кепці, середнього зростання в спортивному одязі. Ми розглядали один одного і чекали автобус. Я зрозуміла, що хлопець мені сподобався і треба діяти. Але як.

Поки я думала, почався дощ, який перейшов у зливу. Зупинка заповнилася людьми. Дощ лив як з відра. Ми опинилися поруч. Мені явно, щастило. Я подивилася на нього захопленими очима. Настрій піднявся. Він це помітив.

Проявляємо кмітливість і видаємо креатив

Підійшов автобус, ми почали посадку. Приловчившись, поднажав ззаду я зробила вигляд, що мене штовхнули і ойкая полетіла прямо на свій об’єкт.

Благо він тільки затягнув велосипед в автобус і не бачив що в нього діється за спиною. Я так “вдало” впала на його колесо, що, звичайно, забруднилася. Розрахунок мій був вірним. Він кинувся мені на допомогу, подав руку і став шукати ніж струсити бруд з моїх джинсів.

Так відбулося моє друге знайомство, хоча, джинсами довелося пожертвувати.

Вадим – так звали другого знайомого по експерименту – був спортсменом, Йому 36 років. Професійно займається плаванням. В Останкіно часто вибирається на велосипедні прогулянки. Розлучений, у шлюбі дитина. Забігаючи вперед, скажу, що стосунків у нас не вийшло, ми залишилися друзями. У нього відмінне почуття гумору і він знає багато анекдотів. А поки я продовжила свій експеримент, вибираючи супутника життя.

З громадського транспорту я вирішила пересісти в автомобіль і поїхати відпочити своїм ходом в Європу. Шлях на автомобілі неблизький, зате цікавий. Перед поїздкою я вирішила віддати свій автомобіль в автосервіс на ТЕ, чи мало що.

І треба ж, як “на замовлення” по дорозі в автосервіс лопнуло колесо. На дворі пізній вечір, місце безлюдне, проїжджаючих машин мало. Але робити нічого, треба ловити когось. Сама я не зможу поміняти гуму.

Коли я вже прокляла всіх піжонів на джипах, які їхали повз і не помічали мене, голосує на узбіччі, поруч зупинилася бувала дев’ятка.

“Щоб ми робили без кавказців, і среднеазиатов” – подумала я. Ось ці хлопці, молодці, завжди допоможуть. Але з машини мені назустріч вийшов високий усміхнений красень, говорив з незрозумілим акцентом, який не був схожий ні на тих, ні на інших.

Щастя під’їхало не на козі

Він поміняв колесо і представився. Мене звуть Обрад, в перекладі щастя, я з Сербії, повертаюся з автосервісу, машину здав в ремонт. На моє німе запитання посміхнувся і кивнув у бік дев’ятки – “а це моя “смєнка”.

Треба ж який відкритий – відразу всі видав без розпитувань. І стало якось дуже тепло, надійно і зрозуміло, що цей хлопець, якщо треба, своїми руками зможе добути вогонь. А ще стало зрозуміло, що знайомитися не треба. Ось воно, щастя, само прийшло. Вірніше, під’їхало на дев’ятці:)

Обраду 38 років, не одружений. Працює шеф-кухарем в компанії брата, у якого тут ресторанний бізнес. Його немає на сайтах знайомств – він ними не користується, так само як я. В цьому ми сходимося, і я невимовно рада, що у нас жива справжнє життя, а не в мережі. Разом ми вже 2 роки. Збираємося зареєструвати наші відносини. Сподіваюся, що знайшла любов всього свого життя.

Експеримент показав

Якщо б у мене не було 2-х попередніх знайомств, у мене не було б потрібного настрою на третє! Я могла б повести себе абсолютно по-іншому, і втратити своє щастя!

Поки я проводила свої експерименти, я зрозуміла, що потрібно для успішного знайомства:

  1. Для початку стати повністю впевненою в собі!
  2. Посміхатися, посміхатися і ще раз посміхатися!
  3. Завжди підтримувати чужу ініціативу і бути привітною тим, хто звернув на вас увагу!
  4. Не намагатися видати себе за того, ким ви насправді не є. Бути тільки самим собою!
  5. А ще бути привітною і доброзичливою!

Ваш настрій зчитується, і людина налаштовується на Вашу радісну хвилю! Так люди і знайомляться.