Успіх

Жіноча кар’єра: негласні закони, які краще знати заздалегідь

Коли жінка починає кар’єру, які поради зазвичай вона отримує? “Думай, як чоловік. Веди себе, як Леді. Працюй, як коняка. Ну, і спідницю коротше! “. Можливо, в цих радах і є частка правди, але тільки частка.

Успіх на робочому місці може означати різні речі для різних людей, але для жінок він часто означає подолання додаткових перешкод і проблем.

Враховуючи це, важливо розуміти, що існують деякі основні негласні закони кар’єри для жінок, яких слід дотримуватися, якщо вони хочуть досягти своїх професійних цілей.

У цій статті ми розглянемо три таких негласних закону, щоб допомогти жінкам зорієнтуватися на їх кар’єрному шляху.

Негласний закон номер 1: будьте впевнені в собі

Перший негласний закон успіху для жінок – це впевненість у собі. Жінки повинні витратити час на те, щоб пізнати себе і зрозуміти свої сильні і слабкі сторони. Для них важливо усвідомити, що саме вони привносять в роботу, і використовувати ці знання як джерело впевненості, коли вони ризикують або пробують щось нове.

Жінки також повинні бути впевнені в собі, коли приходить час підвищення по службі або важкого розмови з начальством – усвідомлення власної цінності може завести дуже далеко!

Негласний закон номер 2: налагоджуйте зв’язки і підтримуйте інших жінок

Ще один ключовий аспект успіху для жінок – налагодження відносин з іншими професіоналами у своїй галузі, особливо з тими, хто більш досвідчений, ніж вони самі.

Наявність наставників, які можуть дати рекомендації і поради, безцінне, тому жінкам слід проявляти ініціативу і задавати питання, коли це необхідно, – це може бути навіть просто на запрошення колеги кави або обід.

Крім того, важливо, щоб жінки-колеги підтримували один одного – будь то слова підтримки або просто допомогу в скрутну хвилину, тому що наявність сильної мережі принесе користь усім учасникам.

Негласний закон номер 3: самоутворюйтесь в обраній області

Нарешті, один з основних способів, за допомогою якого всі жінки можуть забезпечити собі конкурентоспроможність у своїй галузі,– це постійне навчання новим тенденціям і передового досвіду у своїй галузі.

Це може включати читання статей, відвідування семінарів, проходження курсів онлайн або навіть просто стежити за новинами, пов’язаними з вашою професією – все, що вам більше підходить.

Постійне інформування про поточні події не тільки допоможе вам залишатися в курсі подій, але і продемонструє вашу прихильність та відданість своїй професії, що може дати вам перевагу перед іншими при пошуку роботи або підвищення по службі.

Досягнення успіху жінкою вимагає наполегливості, наполегливої праці і самовіддачі, однак розуміння основних негласних законів кар’єри для жінок може допомогти вам налаштуватися на успіх з першого дня.

Якщо ви будете впевнені в собі, налагодите зв’язку з іншими професіоналами, підтримайте колег-жінок і будете в курсі тенденцій галузі, у вас будуть всі шанси реалізувати свої амбіції і не зіткнутися з непотрібними перешкодами на шляху.