Родина

Як врятувати шлюб від розлучення

Інститут шлюбу визнає будь-яка держава, адже сім’я – це осередок суспільства. Це насамперед союз двох люблячих сердець, які перед Богом і людьми дають один одному клятви вірності.

Після того, як молодих оголосили чоловіком і дружиною у них починається цікава і захоплююча сімейне життя. Тепер вони живуть один одного, люблять один одного, піклуються один про одного.

Всі чудово починається після весілля, коли молодята насолоджуються своєю любов’ю, але після повернення з весільної подорожі пара потрапляє в реальність.

В такі моменти падають рожеві окуляри і подружжя стикаються з сімейними труднощами. Іншими словами сім’я переживає перший криза у відносинах.

Навіть самі міцні подружні пари розлучаються

Рішення розлучитися зі своєю дружиною або чоловіком не виникає спонтанно. Це накопичується роки і одного разу виходить все назовні. Як не дивно навіть найсильніші сім’ї розлучаються сьогодні один з одним. Статистика говорить про те, що тільки в нас 65% подружніх пар розлучаються.

Це дуже сумно, адже найбільше страждають діти. Тому я взагалі не підтримую розлучення в сім’ї. Потрібно всіма силами намагатися зберегти сім’ю наскільки це можливо. Подумайте, кому від розлучення буде легше? Це травма для обох подружжя і діти, як між двох вогнів тому що люблять батьків.

Коли один з подружжя хоче розлучення

Абсолютно не важливо хто є ініціатором розлучення. Наприклад, чоловік хоче розлучення, а дружина всіма силами хоче зберегти сім’ю. Можливо потрібно просто сісти за стіл переговорів. Сядьте і поговоріть разом, висловіть все, що накипіло один одному. Я впевнена, коли вийдуть всі негативні емоції назовні настане полегшення і може відбутися примирення.

Найбільше у збереженні сім’ї зацікавлена чоловіка, адже це дуже важливо для неї. Це найцінніше, що у неї є і вона не повинна дозволити зруйнувати маленьку клітинку суспільства.

Знайдіть підхід до чоловіка

Кожна людина це особистість і має свою індивідуальність. Тому до чоловіка знайдіть особливий підхід якщо хочете зберегти сім’ю. Наприклад, сходіть в салон краси і зробіть стильну зачіску, модний манікюр, заходьте в бутік і купіть прекрасне плаття. Увечері зустріньтеся і даю гарантію, що чоловік не встоїть перед жіночою красою.

Покажіть чоловікові, що його думка для Вас дуже важливо і дайте йому можливість самому приймати рішення, як главі Вашого будинку. Він це оцінить, повірте.

І нарешті, останнє. Як можна більше проводите час разом, а краще їдьте у відпустку і все увагу приділіть йому. Для кожного чоловіка дуже важливо, щоб жінка цінувала його індивідуальність та щоб він відчув, що цінний в очах дружини.

Прийміть рішення відновити сімейні стосунки

Дружина наділена мудрістю згори, вона, як хранителька вогнища може зробити перший крок до примирення. Це в тому випадку якщо чоловік не хоче першим йти на примирення.

Після цього почніть просто розмовляти один з одним. Мої спостереження показують, що іноді сімейним парам буває не про що поговорити. Це жахливо. Поговоріть про Ваші труднощі і шукайте рішення разом. Це об’єднає вас, як сім’ю, і зможете повністю відновити відносини. Після цього просто помахайте розлучення ручкою.