Родина

Чоловік сказав “хочу розлучення”, дружина погодилася, а чоловік образився

Думаю тільки глухонімий не в курсі, що хлопчики не плачуть про те, що жінки подають на розлучення самі, руйнують сім’ї, і що їм всім тільки окоянним не вистачає.

Лежав собі на канапі тихо в танчики грав, нікого не чіпав, а вона розлучатися пішла.

Це ж треба особливий талант між іншим мати, щоб довести людину до розлучення.

Але здається мені, що нас знову десь обдурили, і замовчує про категорії колишніх чоловіків, які самі себе розвели. Такі собі “вихователі неугодних дружин”. Він їй і мовчанку на місяць влаштував, і вдома не ночує, і коханку завів і всі ознаки її присутності дружині показав, вона-нуль емоцій. Ну не вдомек бідолашному, що дружині він давно не потрібний і не цікавий.

І ось він в один прекрасний день, приходить додому і з порога гордо заявляє, що хоче розлучення, а дружина візьми, та й погодься.

Самій якось не до цього було, а тут все просто виявилося: “Ти вийдеш за мене заміж? ” – “Так”, “Ти даси мені розлучення? ” – “Так”

По накатаній, як говориться.

Уявляєте, який шок у мужичка? Він то вже і поблажливе вираз обличчя відрепетирував, і меню склав, яке дружина буде в якості вибачень готувати і камасутру приготував і курси за закочування очей пройшов, і мова підготував, про те, чому він дає їй, так і бути другий шанс, а тут така підстава, заготовлене подання залишилося без глядача. І не треба тут розповідати, що ініціатором розлучення була жінка, автором, ініціатором, підбурювачем розлучень виступає чоловік 90% випадків, а жінка просто виконує бажання.

Звичайно є винятки, але вони мінімальні.

Сучасні жінки не поспішають заміж, їх влаштовує наявність приходить партнера, прийшов – переночував – встав – сам собі приготував сніданок і пішов у туман, подзвоню коли знадобишся. Всі.

Але такі стосунки, часто не влаштовують чоловіків, вони з люттю намагаються обмежити свободу жінки, потягти в ЗАГС, посадити вдома, якщо жінка чинить опір, намагаються купити, переслідують. Саме така ситуація зараз відбувається з двома моїми подругами.

Ніяк не можуть чоловіки прийняти той факт, що присутність чоловіка в житті жінки може бути мінімальна. Всі намагаються помітити територію.

А якщо все ж виходить окільцювати, то ведуть себе як повні @удаки,а потім дивуються, чого цим бабам не вистачає.

Ось жінки і біжать.

А що ви хотіли, носа підтирати до сивого волосся вам тільки мама буде. А дружина/подруга вам не мама!