Родина

Син хоче розлучитися з дружиною

Я живу в 3-кімнатній квартирі, зі мною живуть дочка з онуком, і після весілля син привів у дім дружину. 3 роки тому у них народилася дитина, моя внучка. Так що живемо під одним дахом 6 осіб.

Так вийшло, що ростила дітей одна. І турботи про вирослих дітей все ще на моїх плечах. Онуком, сином дочки, займаюся тільки я: школа, уроки, секції, гуртки. При цьому я працюю, і завжди дуже сильно. Дочка зайнята своєю кар’єрою і спробами побудувати особисте життя. Я змирилася і виховую онука.

Недолугий син був довгий час: дуже сильно пив, і я підозрюю, що вживав наркотики. 2 рази потрапляв у реанімацію, його витягували з того світу. Няньчилась з ним, сил немає. Коли він одружився, я плакала від щастя. Людини як підмінили: кинув пити і гуляти, робота-дім-робота. Невістка гарна, мені вона дуже подобається. Але останнім часом у них з сином почалися проблеми у відносинах. Він до неї чіпляється, ревнує, влаштовує скандали. Я не можу спокійно дивитися на це, але не лізу. Моя позиція проста: це сім’я і мене не стосується, самі розберуться.

Нещодавно сиділи з сином на кухні, базікали по душам. Він сказав, що планує розлучатися і відсудити дитину собі. Мовляв вона погана дружина, мати нікчемна, навіть в декреті не сиділа толком, робота важливіше, а дитина з нянею. Все, каже, хай валить на всі 4 сторони, самі впораємося.

Мені від цих одкровень аж погано стало. Раптом син після розлучення знову зап’є? Він заробляє мало, я ще одного маленького дитину ростити не зможу фізично, і кинути роботу в мої плани не входило. Ці думки доводять мене до паніки, до істерики.

У Ірини дуже важка доля. Вона звалює на себе, за своїх дітей. У процесі наших зустрічей Ірина вирішила для себе, що частину турбот про сина своєї дочки вона передає їй назад. Були на цьому грунті конфлікти з дочкою, але їм вдалося вирішити питання. З сином вона теж поговорила про дитину та дружину. Донесла, що на себе взяти роль няні не готова, і він може розраховувати тільки на посильну не регулярну допомогу. Після такої заяви син розлучатися передумав – сам дитини не потягне. Зараз Ірина готується поїхати у відпустку. Одна. Вперше в житті.