Кохання

Як фліртувати з жінками

Любовна гра, залицяння, запрошення до відносин – як не називай , він завжди розбурхує почуття, змушує червоніти, посміхатися і, звичайно, дуже прикрашає життя! Важливо вже на цьому хвилюючому етапі не допускати прикрих помилок, не зіпсувати красу прелюдії до

Як правильно фліртувати з жінками

1. «Запрошення до флірту пишуть очима». Встановіть зоровий і слуховий контакт. Адже це чуттєва сфера, отже, перші помічники – це наші власні органи почуттів. Жінка любить вухами – банально, але працює! І справа не тільки в компліментах (про них пізніше). Важливо, щоб їй подобався Ваш голос, манера говорити, те, що саме і як Ви розповідаєте. Якщо вона обертається на Ваш голос, а при перетині поглядами її очі тепліють – Ви на вірному шляху!

2. Хваліть її. Це не тільки зовнішнім виглядом. Але якщо не можете стриматися – уникайте банальних фраз «Як ти сьогодні гарно виглядаєш! » «Комплімент – це поцілунок крізь вуаль», тобто, тільки натяк на поцілунок, тонкий і ненав’язливий. Пам’ятайте, що сучасна жінка прагне до самостійності, тому висока оцінка її досягнень і якостей залучить її більше, ніж чергова похвала сукні або зачісці. Відзначайте саме те, що вона зробила сама!

3. Дивуйте її. Ви – Капітан Непередбачуваність. Нехай це будуть цікаві факти з Вашої біографії чи Ваше хобі – важливо, щоб інформація була для дівчини несподіваною, але зі знаком «плюс». Наприклад, її точно зацікавить, якщо в розмові мимохідь Ви обмолвитесь, що в 5 класі навчилися в’язати, або згадайте кілька героїв серіалу «величне століття». Зовні, вона, може бути, і поставиться іронічно, але цікавість вдариш – це факт.

4. Смішіть її. «Смеющаяся дівчина наполовину підкорена». Чудово, якщо Ви володієте почуттям гумору, як резидент «Комеді клаб». Але навіть якщо немає – жарти, анекдоти і байки з Інтернету теж згодяться. Сміх – прояв позитивних емоцій, чудово, якщо вони будуть пов’язані з Вами. Адже їй захочеться посміятися знову!

5. Позначайте свою увагу. В епоху інтернету для прояву знаків уваги існує маса можливостей – від скороминущого емодзі у соцмережі доставки букету квітів «від невідомого шанувальника». До речі, напівпрозора «анонімність» краща, так як тим самим Ви распаляете її інтерес. Головне – що він – позитивний і пов’язаний з Вами!

6. Давайте їй право власного ходу. Робіть паузи – вони розпалюють почуття і дають можливість проявити їх самій жінці. Ваша любовна гра стане ще більш насиченим і яскравіше, і з неї вже зовсім не захочеться вийти першої Не забувайте, вона – не статист в цій грі, а її повноцінний учасник!

Але адже досвідчені воєначальники не розкривають первісних задумів, чи не так? Хто знає, чим закінчаться Ваші залицяння, але вони точно подарують Вам і їй романтичні, хвилюючі миті, які залишаться в пам’яті.