Кохання

Вчинки при розставанні, які видають слабкого чоловіка

Не раз чув переконання, що чоловіки легко переживають розставання, сприймають його, як звільнення і, взагалі, до непристойності життєрадісно відчувають себе в цей період. Погодитися не можу, адже справа йде інакше. Чоловіки і жінки проживають розставання по-різному. Жінки на початковому етапі впадають в депресію і розгубленість, але потім беруть себе в руки, приводять в порядок зовнішність і починають нове життя. Чоловіки ж, дійсно, спочатку перебувають в ейфорії, але, через деякий час, усвідомлюють, що життя змінилася не в кращу сторону. Часто роблять спроби до примирення з колишньою коханою, але виявляється пізно, адже вони вже виявляються зайвими.

Життя, звичайно, той ще сценарист, і трапляється всяке. Знаю пару, яка тричі реєструвала шлюб і розлучалася. Можна по-різному сприймати ситуацію, наприклад, як життєвий досвід і спроби, які краще робити, ніж не робити, і в майбутньому не шкодувати про втрачені можливості. Згоден, що шанс давати потрібно обов’язково і собі, і партнеру. Але переконаний, що тільки один. Якщо з першого разу нормалізувати відносини не вийшло, пробувати надалі немає сенсу. Це буде агонія і все більший відхід у співзалежність.

Мене звуть Денис Шилкин, я психолог і засновник Першого Центру Шлюбу і Сім’ї. Тільки для передплатників я пропоную пройти унікальні тести і краще пізнати себе. , оновлюйте сторінку і читайте прихований пост. Щотижня я даю нову порцію користі – такого ви ніде не знайдете.

В ідеалі, рішення має приймати чоловік, адже він несе відповідальність за себе, свою жінку і їх відносини. Якщо він готовий спробувати врятувати союз розпадається і адекватно усвідомлює необхідність роботи над собою, той може піти на зближення. Але, коли пара об’єктивно не має шансів на добробут, а партнерами керує тільки туга за звичною життя – чоловік повинен взяти себе в руки і твердо пережити розставання, тим самим забезпечивши спокій і собі, і жінці.

Розлучатися не соромно, це абсолютно нормально, коли люди не підходять один одному або не хочуть бути разом. Але відносини, якими б тяжкими вони не були, завжди викликають звикання. Більш того, чим вони менш здорові, тим більшу тягу викликають. Навіть якщо партнери нібито мріють позбавитися один від одного, відкрито ненавидять, постійно конфліктують і жадають волі, то при розставанні відчувають непереборну тягу у звичне середовище, так звану зону комфорту.

Так, по колу хворі відносини можуть крутитися багато років, поки комусь одному не набридне перебування всередині системи. Правильно, якщо чоловік візьме на себе відповідальність за прийняття рішення про розставання і не буде піддаватися на імпульсивні пориви. Але для цього потрібна внутрішня сила і стійкість. Коли їх немає, чоловік робить одну з помилок:

1. Погоджується дружити з колишньою коханою. Це дивний хід, який характеризує слабкої людини, нездатного прийняти конкретну позицію. «Залишимося друзями» – начебто вже не разом, але і не зовсім порізно. Дружба чоловіка і жінки – сама по собі, сумнівне захід, а дружба колишніх партнерів – взагалі з області фантастики. Якою вона буде? Колишні закохані будуть ділитися проблемами в нових відносинах? Або новоствореними парами ходити на спільні побачення, бентежачи нових партнерів лише їм двом зрозумілою жартами і спогадами? А може, удвох ходити на дружні посиденьки? Щонайменше, це дивно, недоречно, а по відношенню до нової парі – просто нешанобливо. Така дружба – це завжди підсвідомий шанс на возз’єднання. Тільки чи потрібен він, і не завадить цей прихований потенціал подальшого життя? Розлучитися на позитивній ноті і не тримати зла один на одного – це прекрасно. Потрібно розлучитися і відпустити людину, а не тішити себе уявної дружбою.

2. Робить спроби повернути відносини. Як я вже говорив, возз’єднання може виявитися щасливим і благополучним, але такий фінал з розряду казуїстики або наукової фантастики, тобто теоретично можливі, але малоймовірні. Люди змінюються рідко, тим більше, чоловік, коли ініціює примирення, приймає кілька залежне становище, вселяючи жінці думка про власну велич. Хтось правильно оцінить широкий жест, а хтось сприйме за слабкість і буде користуватися за принципом: «Це ж ти хотів помиритися, тепер намагайся для мене! »

Сильний чоловік не приймає рішень зопалу, усвідомлює і готовий нести відповідальність за їх наслідки. Таких чоловіків поважають і цінують, розуміючи, що якщо і трапиться розставання, то воно буде остаточним і безповоротним.

Якщо вам потрібна допомога в пошуку супутника життя – запишіться на . За 20 хвилин ви дізнаєтеся, який чоловік вам потрібен насправді, а також отримати рекомендації від експертів з психології відносин №1 в Росії.

Як ви вважаєте, яке поведінка чоловіка при розлученні можна назвати правильним?

З любов’ю до Вас, Денис Шилкин