Кохання

Чому любов так необхідна людині

“Якщо в нас любов живе, ми вічні. ”

Генріх Гейне

Любов – це постійний і дуже потужний джерело енергії, який так необхідний будь-якій людині. Тільки думка про те, що тебе вдома чекає люблячий чоловік, окрилює і дозволяє впоратися з усіма труднощами. Любов дійсно необхідна людині. . . вона робить наше життя яскравішим і змінює нас самих, змушуючи розвиватися і не переносити негатив на оточуючих.

Любов – це щирі почуття, які можуть поєднати людей і змусити їх прожити разом довгий час. Любов необхідна людині, вона змушує людей закривати очі на неприємні звички своїх партнерів і змінювати себе, щоб викорінити такі ж звички в собі самому.

І звичайно, любов – це стабільність і надійність. День за днем ви пізнаєте одне одного краще, у вас більше немає таємниць і секретів, спостерігаєте за реакцією коханого на навколишні вас обставини та життєві ситуації. Одним словом, ви зближаєтеся і все це завдяки прекрасному почуттю.

Любов необхідна людині для того, щоб знайти того самого і єдиного. Зв’язок між вами стає все міцніше, і ось ви вже не поділяєте один одного на «він» і «вона», а живете як єдине ціле, і що найприємніше, ви повністю довіряєте своєму партнеру.

І ось ви вже настільки близькі, що наступний крок неминучий. І тоді з’являється новий осередок суспільства, іменована сім’єю. Любов важлива і необхідна людині для того, щоб була щаслива сімейне життя: поява дітей, облаштування домашнього вогнища, спокійні сімейні будні і радісні свята. Але все ж, як знайти свою любов в цьому величезному світі?

Як знайти свою любов?

Кожен замислювався над тим, що, коли ж він зустріне свою другу половинку і знайде любов. Хтось намагається наблизити цю зустріч, реєструючись на різних сайтах знайомств або відвідуючи інші місця, де можна зустріти свою половинку, а хтось воліє просто чекати і сподіватися, що ця зустріч відбудеться само собою. І все ж, якщо ви читаєте цю статтю, то ставитеся до першої групи і ось кілька порад, які допоможуть вам знайти любов:

1. Полюбіть себе

Неможливо знайти людину, яка полюбить тебе, при цьому не будучи впевненим у собі. Ні в якому разі не варто перетворюватися в самозакоханих, які страждають від нарцисизму людей. Просто повірте, що ви гідні любові, вона необхідна всім.

2. Створіть образ своєї другої половинки

Просто закрийте очі і уявіть людину, з якою ви хочете прожити все своє життя. Чи буде ваш партнер красивим, або ви не звертаєте уваги на зовнішність, буде хотіти мати дітей, чи буде він вміти готувати і т. д. Після того, як образ з’явиться у вашій голові, запишіть його, а краще запам’ятайте. І не забувайте, що наші думки матеріалізуються.

3. Займіться чим-небудь новим

Чим більше нових місць і людей ви дізнаєтеся, тим більше шанс знайти вашу половинку. Але не можна ж просто вийти з дому і, ставши посеред вулиці, чекати, що ось-ось з’явиться він або вона, тому потрібно зробити невеликий аналіз місць, де найбільший шанс знайти ваш ідеал.

Ви ж не будете шукати балерину в будівельному магазині або будівельника в магазині для художників. Як у фільмі «Ефект метелика» – один крок з вашого боку може призвести до різних наслідків.

Відмовтеся від непотрібних відносин. Чим більше непотрібних зв’язків, які вимагають від вас витрат часу і сил, ви заведете, тим менше цих самих сил і часу у вас залишиться на пошук своєї половинки.

Правила любові

Припустимо, любов знайдена, але як же зберегти це почуття не розлучитися через кілька місяців, почувши клишированную фразу: «Ми не підходимо один одному». І ось кілька правил, які допоможуть побудувати відносини, гідні називатися любов’ю:

будьте готові змінюватися, але не вимагайте змін. Найчастіше відносини руйнуються якраз через побутові труднощі, які дратують партнерів. Найпоширеніша помилка – намагатися змінювати партнерів крім їх волі, що найчастіше призводить тільки до одного – до скандалів. Єдиний спосіб спробувати щось змінити в іншій людині – дати йому мотивацію, яка змусить партнера обдумати свої недоліки і, може бути, навіть змінити себе в кращу сторону, але найкраще просто прийняти його таким, який він є;

любов необхідна людині, але вона повинна бути обопільною. В ідеальних відносинах почуття двох партнерів абсолютно рівноправні. Тоді ні один з них не зможе зрадити іншого, тим самим розбивши його серце і поранивши душу. Відносини ж, де один дозволяє любити себе, а інший просто фанатично любить, ні до чого доброго не приведуть;

не можна боятися труднощів. Труднощі виникають у будь-якої пари, навіть самої міцної й гармонійної, але, якщо все-таки криза стався, ви зобов’язані вирішити його разом. Ви повинні стати командою, яка спільними зусиллями вирулить корабель ваших відносин до щасливого майбутнього;

довіряйте партнеру. Якщо ви будете ставитися до партнера, як до своєї власності, кожен день звинувачуючи його у всіх смертних гріхах, то будьте готові до того, що людині набридне терпіти незаслужені звинувачення, і він зробить все те, в чому ви його звинувачуєте.

Довіряйте своєму партнеру, і він буде довіряти вам. І пам’ятайте, що не почуття обов’язку, а щирі довірчі відносини дозволять вам надовго залишитися один з одним.

Любов потрібна кожній людині, але, щоб її знайти, знайти і не втратити потрібно слухати своє серце, бути терпиміше і дбайливіше.

Довіра, відсутність вимог і наявність щирої турботи –

ось основні інгредієнти щасливого життя. А щасливі відносини – запорука успіху в житті.

Кохайте і будьте коханими!

Якщо вам сподобалася наша стаття, ставте Like та підписуйтесь на наш канал. Щодня ми публікуємо цікаві статті на тему відносин і шляхів досягнення щастя.