Космос

Терези. Чого чекати від ретроградного юпітера до кінця року

Юпітер по праву вважається в астрології самої доброї і щедрої планетою. Недарма астрологи називають цю найбільшу планету Сонячної системи “Велике Щастя”.

Положення Юпітера є важливим сигнификатором везіння і процвітання, а від його позиції в натальній карті залежить моральний дух, щастя і благополуччя людини. Адже ця планета приносить успіх, дає життєві сили і заряджає оптимізмом.

Якщо ви знаєте когось, кому постійно прихильна доля, можна з великою часткою впевненості сказати, що в його гороскопі Юпітер дуже сильний. Його подарунки можуть бути незліченні – від випадкового виграшу в лотерею до постійного везіння завжди і у всьому.

У Юпітера є своя астрологічна циклічність. Цикл становить 12 років, по закінченні цього часу Юпітер повертається в ту ж точку вашого особистого гороскопа.

Якщо ви можете згадати періоди, які ви розцінюєте, як вдалі, то швидше за все, через 12 років буде знову відчутна “хвиля” везіння, але не обов’язково в тій же сфері життя.

Як і інші планети Юпітер має так звану фазу ретроградности.

Ретроградним Юпітер буває близько 120 днів у році. В 2023 році Юпітер (у знаку Тельця) розвернувся до ретро руху 4 вересня і пробуде в цьому положенні до 30 грудня.

У більшості випадків ретроградний Юпітер не приносить будь-яких неприємних або несприятливих подій. Однак слід пам’ятати про зміну енергетики, і про те, що цей час можна використовувати собі на благо, але для цього потрібно знати, за які сторони життя відповідає ця планета.

Юпітер в астрології – це планета, що відповідає розширення наших “горизонтів”. А це дуже широке поняття. Але, як не важко здогадатися, ми розширюємо свої “горизонти” за допомогою знань, досвіду, подорожей, вражень і т. п.

Таким чином Юпітер дає нам розвиток, примноження, розширення, шанси, можливості, успіх і удачу.

Звичайно, для кожного, це різні сфери життя. Для когось це може бути робота, бізнес, для деяких – спадок, для інших – подорожі, зв’язку, для третіх – гарну освіту, а для когось- володіння чимось дуже цінним, в тому числі це стосується любові, дитині.

Однак, хоча Юпитер зазвичай вважається планетою добра і світла, але і він має свою “темну” сторону. Пам’ятайте, що це планета розширення, а так само, як можна розширити достаток, успіх, удачу, він може розширювати і речі, які ми не хочемо бачити, речі, які ми “замітаємо під килим”, тому що вони занадто болючі або неприємні.

І ретроградної Юпітер може допомогти нам вивести щось з цього на поверхню. Також він може вказати на темну сторону у відносинах, ситуації або навіть просто у нашій власній психіці.

Адже насправді ретроградний Юпітер допомагає нам розширити поле зору, а це дозволяє бачити більш детальну інформацію, велику перспективу і глибину проблеми.

Тому, не закривайтеся від того, що буде приходити в цей період у ваше життя, будьте відкритими для всіх і всього, дозвольте ретро Юпітеру розширити вашу свідомість і поле зору. Так ви зможете подивитися на багато речей з більш високого і більш широкого огляду, а значить, побачити для себе нові перспективи розвитку і успіху.

При цьому, вплив і прояв цієї ретроградности Юпітера для представників кожного знака Зодіаку буде обумовлено Будинком гороскопа, де відбувається розворот, а також положенням Юпітера в момент народження. Щедрий Юпітер обсипає дарами тих, у кого він має гарні аспекти в особистому гороскопі.

Коли транзитний Юпітер проходить через той або інший Будинок гороскопа, він приносить успіхи, розширення, легкість розвитку справ або відродження в сферах, за які відповідає цей Будинок гороскопа. Також транзит Юпітера часто приносить пошук сенсу життя в цій області.

Оскільки Юпітер зараз знаходиться в Тільце, можна очікувати, що на глобальних і особистих планах він буде піднімати насамперед фінансові, матеріальні питання та питання безпеки, комфорту. Енергії Юпітера в Тільце також можуть вплинути на наше почуття власної гідності і власної цінності.

А коли Юпітер стає ретроградним – у нас з’являються унікальні шанси знову створити ґрунт для успіхів, яких ми вже домоглися в минулому.

В іншому випадку – ретро Юпітер буде спонукати нас діяти інакше, щоб домогтися кращого результату, ніж раніше. Хтось буде в змозі виправити якісь прорахунки, інші – отримають право на другу спробу, яка допоможе повернути щось цінне з минулого. Ймовірно, будуть і ті, хто дасть рестарт минулим можливостям, щоб стабілізувати своє життя або щоб вибратися із заплутаної ситуації.

Залізне правило полягає в тому, що до кінця цього року ми можемо розраховувати на успіхи, якщо будемо дотримуватися, розраховувати, спиратися на щось знайоме. Щось зовсім нове навряд чи зможе прокласти собі успішний шлях в нашому житті або, принаймні, він буде не дуже стійким.

До кінця 2023 року у нас буде можливість набагато краще бачити свою мету і шлях до неї. Після цього, приблизно до весни 2024 року, ми зможемо досягти перших суттєвих результатів.

Що ж несе ретроградний Юпітер у Тельці вашому знаку Зодіаку?

Терези

Ретроградний Юпітер знаходиться в 8-му Будинку вашого гороскопа і це дає можливість Терезам бути чудовими психологами.

Ретро Юпітер у 8-му секторі гороскопу включить інтуїцію Ваг і дозволить їм розібратися у своїх і чужих прихованих мотивах поведінки.

Багато Ваги в цей час будуть змушені повертатися до переоформленню грошових документів. Наприклад, в цей період можна рефінансувати кредит або зайнятися збором документів для перерахунку пенсії, допомоги, субсидії.

Ретро Юпітер може допомогти Терезам розібратися, чи вам потрібен нинішній сексуальний партнер чи ні.

Якщо Терези чесно зізнаються собі, що відносини стали їх обтяжувати, то ретроградний Юпітер допоможе зробити правильний крок і дасть сили розірвати непотрібні стосунки.

Також, це хороший момент для позбавлення від різних комплексів і страхів.

Якщо ви відчуваєте, що поки самі не в змозі перебороти себе, то зараз саме час звернутися до психолога або психотерапевта. Особливо, якщо у вас вже є такий досвід, але він був не надто вдалим.