Родина

Чоловік потрапив в аварію і залишився інвалідом, дружина хоче розлучитися, але всі навколо проти

У моєї подруги недавно чоловік став інвалідом.

У них досить хороша сім’я, була. Двоє дітей, хороші хлопці, будинок повна чаша, любляча дружина з радістю готує смакоту сім’ї, створює затишок і “облизує” чоловічка зі всіх сторін. . . Але, як виявилося, він від неї гуляв, і він потрапив в аварію зі своєю “подругою”.

Прикро – не те слово. Але що найприкріше не просто якась там баба ліва з ним була, а краща подруга дружини. І ось тепер, коли він став інвалідом, він вимагає від неї турботи і догляду як належить вірній дружині. На поточний момент вона дуже сильно скаче, ніби хоче розлучитися з цим козлом, а в той же час він загрожує аліментами та іншим.

Батьки і її і його починають обкакивать бідну жінку за те, що ти така меркантильна, егоїстка, як все добре, так коханий, а як став інвалідом, так не потрібен. Це все-таки твій чоловік та інше.

Друзі теж не підтримують.

Напевно я одна така з дивацтвами, так як не розумію, чому вона повинна гробити своє здоров’я, свій час (а їй на поточний момент всього двадцять дев’ять років) на цього козла. Гаразд би він потрапив в аварію коли з роботи додому їхав або навпаки, та хоч куди в принципі, не важливо. Але не коли він катався з цієї. і не зрозумій що вони там робили і з якої причини потрапили в цю аварію.

Що найцікавіше, цього бабі взагалі практично нічого, пару подряпин, а цей пошкодив хребет і швидше за все ходити він більше не буде. “Попутниці” звичайно ж він не потрібен.

От скажіть будь ласка саме ваша думка яка?

Що порадити подрузі? Але особисто я від себе раджу не звертати увагу на батьків, на друзів і на інших, це її життя, і чому вона повинна гробити її з-за цього козліни – зрадника!

Розлучатися звичайно.

Та які нафіг аліменти? Нехай вона влаштовується на роботу, так само, як багато мужики на мінімалку і платить по копійці або не платить зовсім. Так, я почитала що за законом належить платити аліменти, якщо ви були в шлюбі, а чоловік отримав інвалідність. Ну, якщо він подасть на аліменти, звичайно. Може бути, він все-таки просто загрожує і не дозволить собі впасти так низько перед своїми дітьми?

В квартирі живуть у його, при цьому у неї теж є кімната в комуналці, але я не думаю, що їй там з синами буде тісніше ніж в квартирі з изменщиком. Продасть кімнату і можна буде розширитися, іпотеки ні хто не відміняв, якщо вже тісно їм буде. Але не вбивати ж життя і здоров’я змінюючи памперси цьому козлу.