Кохання

Перше побачення: що робити, а що не варто?

Бути природною? Зобразити з себе ту, яка йому 100% сподобається? Мовчати або говорити без зупинки? Говорити про вимоги до супутника або занадто рано? Замовити побільше або обійтися салатом і кави?
Ох, як багато питань у голові на першому побаченні. І як тут насолоджуватися прекрасним проведенням часу, коли стільки нервових думок!
А що в цей момент бачить супутник?
Кривляння, хвилювання, скутість. Тут навіть при бажанні не розгледіти прекрасну душу.

І це не тільки про молодих і недосвідчених. Ті, у кого за плечима не один шлюб, теж нервують. Можливо, навіть сильніше, ніж молодь: вже є негативний досвід і похитнулася самооцінка, страшно, що це повториться.

Якщо ви з тих, хто нервує і не знає, куди себе подіти на побаченні, то хочу дати кілька порад щодо привід того, як підготувати себе.

Але перш, ніж я почну, хочу сказати про важливість роботи зі своєю самооцінкою! Це основа основ.

– Зовнішність. Чоловіки люблять очами – це не міф. Подбайте про зовнішній вигляд. Головне – не перестаратися. Доглянутість і стильний костюм будуть до речі.

– Йдіть на контакт. Посміхайтеся. Не бійтеся точок контакту з чоловіком. Перша точка – погляд «очі в очі», якщо чоловік бачить, що жінка уникає погляду, то розцінить це як небажання взаємодіяти. Загадковий погляд, усмішка допоможуть чоловікові відчути, що в ньому зацікавлені.

– Тримайте спину прямо. Вага, зріст, статура не мають значення, якщо жінка сутулиться. Це відразу забирає левову частку привабливості.

– Не будьте занадто профіцитні. Якщо вибирати, то нехай на першому побаченні нас буде менше, ніж більше. Не забирайте всю увагу на себе. Будьте в рівній мірі зацікавлені партнером.

– Приходьте на побачення, як на приємну зустріч, не плануйте подальше спілкування і вже тим більше не плануйте весілля, дітей та любов до гроба. Концентрація на цих цілях заважає бути природною і позбавляє нас об’єктивності.

– Виявляйте інтерес. Інтерес – велика сила, але відчувати його дано не кожному. Задавайте питання, краще з тієї області, де чоловік відчуває себе експертом.

– Не затримуйтесь. Перше побачення не повинно бути довгим, залиште після себе інтригуючу нотку.

– Захоплюйтеся. Це важливо, приємно і надихає на подвиги. Жінкам часто треба, щоб чоловік мав неймовірними досягненнями. А адже захоплення – це здатність бачити і радіти малому. Але захоплюйтеся тим, що дійсно захоплює. Не варто з будь розказаної чоловіком історії робити подвиг.

– Фліртуйте. Дуже важливо відчувати себе сексуальною, бажаною і посилати свої флюїди супутнику. Але пам’ятайте, що легкий флер і зухвала поведінка – не одне і те ж! Важливий баланс!

! Важливо йдучи викидати з голови. Інтерес був, але він повинен залишитися на побаченні, захоплення проявляло себе – зараз хай відпочиває, а думки про майбутньому точно варто відправити погуляти! Поки що.

Перше побачення – приємно хвилююча подія, але це хвилювання повинно надихати, а не викликати нервову нудоту. Пам’ятайте, якщо вас покликали на побачення, значить ви ВЖЕ сподобалися.

.