Космос

Блакитний місяць: що це за явище і як його побачити

Кінець літа практично завжди багатий на астрономічні явища. Особливо уважним слід бути в ніч з 30-го на 31 серпня. Тоді в небі зійде справжня Блакитна Місяць. Це досить рідкісна подія при правильному підході наділяє людину енергією і новими можливостями.

До того ж : час, коли Місяць знаходиться на максимально близькій відстані до Землі. Разом з таким незвичайним повнею можна буде спостерігати і поява яскравого Сатурна. Сама ж Блакитна Місяць буде на 7 % і більше приблизно на 15 % яскравіше. Що це означає і будь чекати наслідків, розповідає редакція .

Голубая Луна в 2023 році: що означає це явище

Насправді Місяць буде не блакитна, а звичайна. Синій відтінок пов’язаний з відбитим світлом, що проходить через атмосферу Землі. Термін «Блакитний Місяць» стався від відомої фрази англійською мовою «Once in a Blue Moon» («Одного разу при блакитний Місяць»). Цей вираз використовують, коли хочуть розповісти про подію, що трапляється вкрай рідко або взагалі ніколи. Враховуючи те, що подібне повня є не частим подією, звідси і його назва.

Під час майбутнього повного місяця Місяць може здаватися трохи більше і яскравіше. І це можна буде побачити неозброєним оком. Разом з Блакитним Місяцем ми зможемо спостерігати за появою в небі Сатурна, який візуально знаходиться поруч зі супутником Землі. Цей газовий гігант буде розташовуватися трохи вище і правіше Місяця.

В цілому Блакитний Місяць трапляється приблизно раз в 2-3 року. Минулого разу її спостерігали у серпні 2021 року. Наступні рази блакитне подію можна буде спостерігати в серпні 2024 року, в травні 2027-го і в серпні 2029-го.

Що дає Блакитний Місяць

Зазвичай у році нараховують 12 повних Місяців, але приблизно раз в 3 роки набігає «зайве» повний місяць, і їх стає 13. Така подія астрологи вважають справді особливим. Енергетично цей день буде одним з найсильніших в році. Блакитне настане повний місяць у ніч з 30-го на 31 серпня 2023 року в 4:35 за московським часом.

Правителем цієї доби буде знак зодіаку Риби, що відповідає за інтуїцію, духовне зростання і пізнання сакральних таємниць. Тому найближчі середа і четвер – це найбільш сприятливий час для креативних і творчих людей. У багатьох в цей час може навіть розкритися якийсь прихований талант. У тих, кого за життя веде натхнення, з’явиться можливість здорово самореалізуватися. Презентації своїх досягнень і успіхів пройдуть на ура. Письменники, художники, музиканти і

Також можна отримати цінні підказки від всесвіту. Голубая Луна разом з Рибами подарують нам масу знаків. Головне – вчасно розглянути і правильно витлумачити. В цей день загостриться інтуїція навіть у найрадикальніших скептиків. Якщо розслабитися і налаштуватися на потік вхідної інформації, то можна вирішити багато наболілих питань і проблем.

Схід Блакитний Місяця – це не тільки про самореалізацію, але і про побудову планів. Закладений 31 серпня 2023 року фундамент майбутніх проектів принесе вам творчу насолоду та гарний прибуток. Якщо є потреба прокричати, поплакати або виговоритися, не стримуйте себе. Все, що вас розпирає зсередини, має бути випущено на волю.

Також в останній день літа може статися те, чого ви зовсім не чекали. Це може бути доленосна зустріч або рідкісна удача. Девіз цієї доби – «все неможливе – можливо». Навіть найсміливіші бажання можуть стати вашою реальністю. Особливо сильно відчують це водні знаки – Риби, Рак і Скорпіон.

Чого уникати під час Блакитний Місяця

Цей день принесе високу емоційну нестабільність. У зв’язку з цим можуть на рівному місці розгорітися справжні сварки і конфлікти. Обережно: у цей день всі ваші слова будуть передаватися третім особам, причому в спотвореному вигляді. Згодом це може стати причиною затяжної ворожнечі.

Бажання поговорити по душам може також виявитися небезпечним або навіть згубним. Серйозні розмови відкладіть на наступний день, а краще на тиждень. Всі свої внутрішні ресурси варто використовувати виключно в мирних цілях. Будь-яка сварка в останній день літа обернеться для вас джерелом неприємностей на довгий час.

Маленькі діти особливо чутливі до різного роду місячним вібрацій, тому в цей день вони можуть бути надто примхливими, доставляючи своїм батькам багато клопоту. Радимо бути стриманішою по відношенню до них, на наступний день всім буде легше!

Як стверджують астрологи, 31 серпня 2023 року очікується досить висока аварійність на дорогах. Краще в цей день взагалі не сідати за кермо. Також як і до будь-якій техніці варто ставитися з особливою увагою і обережністю. Не рекомендовано змінювати місце роботи або йти в організації, пов’язані з грошовими питаннями.

На жаль, під впливом Блакитного Місяця можуть «розкритися» не найприємніші таємниці. Особливо вразливі особистості можуть зануритися в самобичування, глибоке самокопання і залежності. А от розбиратися з накопиченим багажем внутрішніх протиріч краще в компанії професійного психотерапевта.

Як змінити своє життя на краще

Якщо є відчуття, що ви довгий час топчетесь на місці або ж втомилися від одних і тих же подій, можете вийти у бажану реальність (символічно). Для цього вам знадобиться будь-які двері. Підійде двері торгового центру, держустанови чи громадського транспорту. Уявіть, що те місце, де ви зараз, – це розвилка, а двері перед вами – магічний портал, пройшовши через яку, ви опинитеся в бажаної реальності.

Нове життя продумайте заздалегідь і до дрібниць. Буде чудово, якщо ваші відчуття стануть настільки насиченими, що ви вловите всі смаки, запахи, звуки і кольори. Далі сформулюйте свій особистий запит і повторіть три рази. Глибоко вдихніть і пройдіть через обрані вами двері. Важливо: постарайтеся більше ніколи проходити через них, інакше все повернеться на круги своя.

Також можете змінити траєкторію свого життєвого шляху за допомогою нової взуття. Купуючи пару взуття, тричі попросіть про те, щоб вона привела вас до жаданої мети найкращим і безпечним шляхом. Після цього «заговоренную» річ потрібно носити як можна частіше. А ось зі старої або обридлої взуттям краще попрощатися: дайте їй завдання унести з вашого життя все непотрібне, відсікаючи від вас важкі дороги. Цей обряд здорово допомагає в ситуаціях, коли людина занадто сильно до чого прив’язана, страждає від цього і не в силах вийти з замкнутого кола.

Якщо ви давно хочете з’їхати з місця, де зараз перебуваєте, то в день Блакитний Місяця розташуйте свої туфлі носками до дверей – це приверне у ваше життя довгоочікуваний переїзд. І, навпаки: якщо хочете залишитися там, де перебуваєте, – поверніть шкарпетки взуття всередину приміщення.