Космос

Діва. Кармічні уроки ретро Юпітера

Від чого залежить саме велике везіння в житті? Які планети можуть принести великий виграш в рулетку долі? Факторів багато, але Юпітер – планета великого щастя, вказує в гороскопі на ту сферу життя, де вас може чекати безсумнівний успіх.

Транзит Юпітера вказує нам, в якій сфері життя нам може прийти щастя в даний час. Наприклад, якщо Юпітер йде по 2 дому грошей, то не сумнівайтеся – гроші у вас будуть. Транзит Юпітера повільний. Тому й ощасливити вас в певній сфері життя може 1 раз на 12 років. Потрібно стежити за цим транзитом, щоб зловити свою золоту рибку. Але і тут теж буває своя ложка дьогтю в бочці з медом.

Один раз в рік Юпітер буває ретроградним і тоді він змінює свій фокус впливу

Не те щоб від вас зовсім відвернулася удача, але вона як би змінює напрямок. Якщо в прямому русі Юпітер чітко слідував мети, наприклад, принести вам як можна більше грошей. У зворотному русі він спрямований на самоаналіз і роздуми, як би побільше заробити грошей. Потік грошових купюр в руках рідшає, але в голові зріють довгострокові плани щодо поліпшення матеріального добробуту. Плани ці обов’язково здійсняться. Але пізніше, коли Юпітер знову перейде в прямий рух.

  • Ось ці особливості необхідно обов’язково знати для планування справ насущних.

З 4 вересня по 31 грудня 2023 р. Юпітер як раз йде у зворотний рух

Юпітер зараз знаходиться в знаку зодіаку Телець, тому часто справи будуть торкатися грошей, кохання, події будуть розвиватися повільно і грунтовно. І у випадку з ретроградним рухом можуть загальмуватися як раз справи, що стосуються фінансів і любовних відносин.

Як вплине на Діву ретроградний Юпітер?

У Діви Юпітер в цей період проходить транзитом по 9 дому далеких земель, вищої освіти, юридичних питань. В 2023 році у Діви була цікава життя, подорожі, цікаві знайомства, контакти з людьми іншої національності, віри або мають цікаву професію, заняття, хобі. Багато зустрічі стали знаковими. Події і люди зіграли позитивну роль у вашій долі.

Вдало пройшло вступ до ВУЗУ, навчання або робота у вищому навчальному заклад. У вирішенні юридичних питань, судах спостерігався успіх і просування. Діви захопилися духовним світом, практиками або заглибилися у вивченні релігії, філософії. Вдалася поїздка по святих місцях або в ашрам. Пізнання сенсу життя для вас стало нагальним питанням.

Але ретроградний Юпітер може зменшити ці позитивні явища і це для вас несподіванкою

Можливо, ви вже відклали довгоочікувану поїздку, а науки у Внз стали даватися не так вже легко. З 4 вересня вам потрібно почати замислюватися – а що ж далі? Як зробити так, щоб ця захоплююча і повна цікавих відкриттів життя тривало й далі? Якщо у вас сприятливий 9 будинок, то Юпітер тільки додав вам позитиву і удачі. Але якщо у вас в цій сфері за життя були проблеми, то Юпітер вам, звичайно, допоміг на своєму транзиті 1 раз на 12 років, але зараз він змушує вас більш глибоко вникнути в проблему на майбутнє і роздумувати, як використовувати отримані знання і закріпити успіх у житті.

Крім того, ретроградний Юпітер несе і кармічні завдання при своєму транзиті

Про це не можна забувати і намагатися їх виконати. Ретроградний Юпітер 9 будинку вказує на те, що чоловік повинен бути орієнтований не тільки на матеріальні, але й духовні цінності. Ви повинні прагнути до знань, щоб ваше життя стала цікавою і насиченою. Необхідно навчитися поважати чужу культуру і вірування, терпимо ставитися до чужих переконань і думку.

Виконуйте кармічні уроки ретро Юпітера, щоб у наступні 12 років вони стали основою вашої удачі!