Родина

Жіноча зрада. Чому чоловіки не прощають?

У нашому суспільстві жіноча зрада гудилася у всі часи і завжди була дуже серйозним проступком жінки. Можливо від того, що жінка-це, насамперед, хранителька вогнища, мати, втілення чистоти і любові. Але життя ставить свої питання. І не все, звичайно, у відносинах залежить лише від жінки.

Що робити. . .

. . . якщо Ви дізналися про зраду і як з цим жити далі? Найчастіше, чоловік сам не може відповісти на ці питання. Звичайно, вибір подальшої поведінки – індивідуальний вибір кожного чоловіка. Чоловік може спробувати пробачити або ж піде і спробує забути це, як страшний сон. І можна поважати вибір кожного. Адже зрада жінки, це перш за все сильний удар по самолюбству і самооцінці чоловіка. І іноді, на жаль, цей удар стає нокаутуючим.

Але є ще і блоки, які заважають чоловікові пробачити і прийняти жінку навіть якщо він бажає цього. Про них ми і поговоримо:

1. Невміння прощати.

«Якщо є щось непрощенне на світлі, так це невміння прощати». (Роман Кацев)

З одного боку чоловік може бути і бажає пробачити, зрозуміти чому так сталося, дослідити причини зради і продовжити відносини. Але з іншого боку він буде ненавидіти жінку за завданий біль і “зрада” і часто будуть виникати думки, що вона “брудна”, “порочна” і негідним його.

2. Чоловіки імпульсивні.

На відміну від жінок, чоловік відразу висловлює емоції і біль і вимагає відповіді. По чоловікові відразу видно, що він у чомусь звинувачує і злиться на жінку. Емоції рвуться назовні, він не стане приховувати, а виллє їх як можна швидше і прямо. Він не буде мовчати за фактом або припущенням зради.

3. Довіру втрачено і повернути його практично неможливо.

Для чоловіка велике значення має те, що його будинок – його фортеця. Те, що у нього за спиною надійна і вірна жінка. Після зради це все валиться і чоловік не може сподіватися, що у важкою життєвої ситуації ця жінка не підведе і підтримає.

4. Чоловік власник.

Ніколи нормальний чоловік не погодитися з кимось ділити свою жінку. І, якщо сталася зрада, чоловік не зможе змиритися з тим, що хтось чіпав його жінку і займався з нею сексом. А які бурхливі фантазії розливаються в голові чоловіка і видають подробиці з приводу зради. Із цим жити дуже важко.

5. Якщо чоловік пробачив, він боїться, що жінка більше не зможе поважати його.

Чоловік розуміє прощення, як слабкість. І якщо він простив, то жінка буде бачити в ньому слабака, яким можна крутити як побажаєш. Чи може жінка поважати чоловіка після прощення? Не розв’яже це їй руки для подальших зрад? Справа ще в тому, що прощення подається жінкою, як визнання помилок чоловіки. Тобто, якщо він простив, то значить, він зрозумів свою провину, він зрозумів, що був не прав у відносинах, як вів себе так, що жінка пішла на зраду. Прощення буде означати, що він був не правий і її дії в цьому випадку були виправдані.

6. Винен завжди чоловік.

Чого б вона не говорила, як би не винуватила себе на словах, як би не просила вибачення і не зізнавалася, що вона неправа, звинувачувати вона буде в своїй зраді чоловіка. “Він закинув мене, як жінку”. “Я відчувала себе зненавидженою”. “Він був холодний зі мною”. “Він постійно ображав мене і був холодний”. Та інші та інші фрази будуть виникати для виправдання СВОЇХ дій і СВОГО рішення змінити.