Краса

Тиждень мила обличчя солоною водою: до чого привів експеримент

Моя подруга розкрила секрет краси і молодості свого обличчя. Жінці вже за 50 років, вона чудово збереглася. Шкіра на обличчі завжди має свіжий і привабливий вигляд, набряками під очима вона ніколи не страждає. Кожен день вона вмивається розчином з морською сіллю.

Прочитала в інтернеті про даному способі. Виявляється, такий догляд за шкірою застосовують вже з давніх часів.

Після кожної подорожі на море моя шкіра стає красивою, шовковистою на дотик. Причому я думала, що ці зміни відбуваються за рахунок морського повітря і відпочинку, вживання свіжих овочів і фруктів. Однак, швидше за все, вся справа була в прийнятті морських ванн.

Я згадала один випадок з життя. У мене років на 20 була жирна шкіра з чорними крапками на обличчі. Мені порадили парову ванну з содою і розчинену в холодній воді сіль дрібного помелу «Екстра». Шкіра очистилася і засяяла. Ніщо інше так не допомагало.

Я вирішила ще раз спробувати цей спосіб вмивання. Умивання солоною водою займає мало часу. Метод мені цей сподобався.

Переваги методу

Сіль відіграє роль стимулятора кровообігу, після вмивання клітини шкіри збагачуються мінеральними речовинами, поліпшується кровотік, що омолоджує шкіру. Крім того, вона розслабляє м’язи обличчя. Акне швидко пропадає, пори звужуються.

Як правильно умиватися

Процедуру проводжу вранці, після підйому. Перед миттям особи його потрібно очистити гелем, який призначений для вмивання. В одному літрі води кімнатної температури розводжу одну чайну ложку солі (бажано використовувати морську, але можна використовувати кам’яну, просту, якщо немає першої), добре розмішати, щоб речовина розчинилося.

Вмиваюся солоною водою приблизно дві хвилини. Після чого ополіскую обличчя теплою водою, наношу зволожуючий крем.

Проводжу курс протягом тижня, потім роблю перерву, тому що сіль підсушує особа. Тому умивання солоною водою ідеально підходить для людей з жирною шкірою обличчя.

Після тижневого курсу вмивання шкіра посвіжішало, очистилася від прищів, стала менш жирною.

Протипоказання

У людей, У яких дуже суха шкіра, даний спосіб вмивання не підходить. Не потрібно вмиватися солоним розчином, якщо у вас на обличчі є родимки, бородавки, папіломи.