Краса

Риб’ячий жир від зморшок: шкіра стає щільніше, насиченою, зморшки помітно зменшуються, підтягується контур

У чистому вигляді зовнішньо риб’ячий жир використовувати не варто – надто густа консистенція, яка змивається з працею і не повністю, що загрожує забитими порами і набряками.

Це стосується і рад наносити риб’ячий жир на шкіру навколо очей. По-перше, це висушить шкіру, тобто дасть зворотний ефект. По-друге, теж толком не змиється і призведе до набряків.

Щоб риб’ячий жир в повній мірі зробив свій омолоджуючу дію, а потім легко змився, з ним треба готувати емульсії або додавати його у вже готові емульсії. тобто магазинні креми або кремові маски.

В останньому випадку робимо так: 1/3-1/2 чайної ложки риб’ячого жиру змішати з чайною ложкою легкого крему або кремовою маски з простим складом, з яких-небудь копійчаних органічних.

Наносимо на вологе обличчя, включаючи шкіру навколо очей, на 20-40 хвилин. Не забуваємо про шкіру під підборіддям і про лінію кута молодості. Тут шкіра часто в додатковому харчуванні дуже потребує.

Можна нанести на руки, під рукавички або навіть тонким шаром на ніч. Шкіра рук буде дуже вдячна, але сусід по ліжку навряд чи.

Якщо шкіра схильна до забивання пір, спочатку тримаємо хвилин 10-15. Змиваємо пінкою або збитим в піну гелем для вмивання або гелем для інтимної гігієни.

Бьютихакери часом радять використовувати ветеринарний риб’ячий жир, який в рази дешевше призначеного для людей. Щодо цього я не впевнена, так як не знаю, які вимоги пред’являються до рибного жиру для ветеринарії. Так що я б не стала. Може, там міри очищення різні.

Інший спосіб застосування рибного жиру в домашній косметології: готувати емульсії самостійно. Для таких цілей краще всього підійде природний емульгатор – сирий яєчний жовток.

Рецепт маски

  • 1-2 чайні ложки жовтки;
  • 1/3-1/2 чайної ложки риб’ячого жиру;
  • 1/2-1 чайна ложка масла виноградної кісточки, мигдалевого або будь-якого іншого легкого за текстурою;
  • вода, краще бутильована, нехлорированная.

Спочатку змішуємо риб’ячий жир з олією, потім розтираємо все з жовтком і поступово додаємо воду так, щоб вийшла кремова текстура.

Використовуємо так само, як і у випадку з магазинної емульсією. Але на всю шкіру навколо очей маски з жовтком наносити не варто. Тільки по кісточці, а то мало що, а це відкриті слизові.

Маски з риб’ячим жиром найкраще робити восени-взимку-навесні, коли шкірі не вистачає живлення, сонця і тепла.

Робити їх можна на регулярній основі: через 3-7 днів, поєднуючи з глибоким очищенням шкіри раз в 10-14 днів. Можна і милом:

Підходить риб’ячий жир і для інтенсивного курсу масок: кожен день або через день, 10-15 аплікацій за 10-15 хвилин кожна.

Змішувати риб’ячий жир з покупними емульсіями про запас не варто. Емульсія може расслоиться, а це загрожує заплесневением продукту. Змішати маску перед застосуванням можна навіть в долоньці, а домішати вже при нанесенні на вологу шкіру.