Родина

Син хоче розлучатися. Я хочу прийняти сторону невістки

Син хоче розлучатися з дружиною. Вони прожили в шлюбі більше 10 років, двоє дітей. Як я розумію, примирення там неможливо, він знайшов собі нову жінку. Та, мабуть, вчепився в нього, «обробляє» його всіма можливими способами, тому що я не впізнаю свого сина, він робить дуже непорядні речі, на мій погляд. Як я зрозуміла, невістка спіймала його на зраду. Але головне, що для мене має значення, це те, що син хоче позбавити невістку все, залишити ні з чим.

Я виховувала його одна з раннього дитинства, його батько кинув мене у важкій ситуації, багато довелося пережити. Потім я знову вийшла заміж, старшого сина виростив вже вітчим, його любили, життя змінилося, він був ще маленький, всіх труднощів і проблем не пам’ятає, але я завжди розповідала йому, як було ростити його, коли на їжу не вистачало, а дитину треба було годувати і одягати, купувати іграшки. І зараз мій син хоче залишити дружину і дітей без лише після розлучення.

Ми з чоловіком допомогли йому на початку самостійного життя, допомогли розпочати бізнес. Потім, в процесі розвитку і розширення, деяке майно було оформлене на мене, мінімізували ризики, але робилося це не з розрахунку залишити невістку і онуків жебраками.

Взагалі, ми завжди дуже дружно жили, з невісткою жодного разу не посварилися, вона адекватна і нормальна людина, не хабалка і не хапуга. Працювала нарівні з сином, онуків добре виховувала, діда (мого чоловіка) і мене люблять, приїжджають з задоволенням, ми їх просто обожнюємо.

А ось такі жінки, які приходять на все готове, мені неприємні спочатку. Я так і сказала синові: хочеш йти в нове життя, бери валізу своїх речей лад і нове життя і сім’ю. Але він не погоджується, каже, що така жінка (коханка його) може полюбити тільки заможного і успішного чоловіка. І він працював всі ці роки, щоб стати таким. Ну і чудово, але тільки не за рахунок добробуту моїх онуків. Я думала, що він працював, щоб його сім’я і діти жили в любові і достатку, щоб у них було більше можливостей. А виявляється, щоб бути заможною для якихось інших жінок. Поговорили з чоловіком, вирішили, що якщо розлучиться і нічого не залишить дружині і дітям, то я сама його нерухомість переведу на онуків і невістку. Син, звичайно, розсердився. Сказав, що при розлученні їм залишиться достатньо, але це не так. Це в його голові досить, а може в голові його нової подружки. Загалом, з сином сильно посварилися. Але все ж дуже вважає, що я хочу налякати його, але фактично цього не зроблю. Чоловік мене підтримує, вважає, що це чесно, все нажите у шлюбі було все навпіл. Сестра моя каже, що поступають дуже нерозумно я, пройде час, буду дуже сильно шкодувати. Невістка знайде собі мужика, який також прийде на все готове, а я з сином поссорюсь, втрачу зв’язок. Каже, що не моя справа, лізу туди, куди не слід. Але я не згодна, коли наша допомога була потрібна, ніхто ж не казав, що ми ліземо не в свою справу.

Невістка недавно приїжджала, привозила дітей, особи на ній немає, схудла і змарніла. Бачу, що сильно переживає, хоча вже час пройшов, можна звикати до того, що трапилося. Як я зрозуміла, вона просила сина не розлучатися поки, мабуть, сподівається, що він повернеться. Я, звичайно, вже не один раз пошкодувала, що вляпалася в цю ситуацію з нерухомістю, але думати навіть не думала, що так може статися.

Ще стався один дуже неприємний момент: чоловіка ввечері хтось вдарив ззаду по голові, коли він копирсався в машині. Начебто нічого не вкрали, хоча з собою у нього нічого і не було особливо. Так, по дрібниці. Дуже дивна обставина, але тепер думаю, а раптом це син підстроїв, хоча це абсурд, звичайно, так думати на нього. Але ця думка засіла, як черв’як у голові, навіть самої огидно, що так думаю тепер про нього. Але і раніше не очікувала, що він може так вчинити з дружиною і дітьми.

Тут дізналася, що його нова жінка ніби як вагітна, виходить, ще й аліменти на онуків можуть зменшитися. Як вважаєте, чи правильно я роблю? Оскільки вони ще не розлучилися, з невісткою я цю тему не обговорювала, так і вона ніколи не порушувала це питання зі мною. Про що вони говорять з сином, я не знаю. Тепер дуже сильне напруження в наших відносинах. Але я поки налаштована рішуче, збираюся йти до нотаріуса, дізнатися всі нюанси при оформленні документів

Дана стаття повністю складається з текстів, опублікованих користувачами на

Фото: Getty Images