Спорт

Прості високоінтенсивні вправи для просунутих – 4 варіанти

І відразу до справи. Займаючись якийсь час спортом, тіло починає звикати до рівня навантажень, відповідно знижується одержуваний результат, і людина починає скептично відноситися до власних занять.

Коли тіло досить звикло до поточних навантажень

Цей момент потрібно усвідомити і переходити на більш інтенсивні тренування, а час між ними кілька збільшувати, щоб отримувана навантаження завжди підтримувала м’язи в тонусі і давала необхідний результат (якщо силові тренування).

  • Щоб покращити результат і користь від тренувань, у першу чергу, вони повинні суворо контролюватися за часом.
  • Їх кількість так само повинно бути суворо визначеними, і щоб воно обов’язково вкладалося у відведений час
  • Самі тренування повинні бути досить важкими.

Чим вище інтенсивність тренування, тим більше від неї користі, але в той же час вона може завдати шкоди, тому людині потрібно бути дуже обережним.

Для «просунутого рівня» підійдуть такі вправи:

  • Стрибок «Зірка». Суть полягає в тому, що підстрибуючи, людина розводить у сторони руки та ноги, тим самим приймаючи позу морської зірки. Здійснюється він після 4 невеликих (низьких) стрибків при сильному відштовхуванні ногами, а після слід м’яке приземлення. Користь від цієї вправи в тому, що весь організм починає активніше функціонувати, серце, кровоносна система і обмін речовин значно поліпшуються, не кажучи вже про те, що ноги і сідниці отримують значну навантаження. Для отримання результату вистачить від 5 до 10 повторень.
  • Вправа «Ковзаняр», тільки з дотиком стопи. Для виконання робиться широкий крок вліво/вправо, а друга нога заводитися тому, під час цього корпус нахиляється і рука стосується протилежної ноги (ліва рука до правої ноги і навпаки). Потім, не зупиняючись, людина перескакує на іншу ногу і повторює рух. Відмінний метод для боротьби з відкладеннями і зайвими тренування дихальної системи, не кажучи вже про те, що напружується все тіло.
    Виконується воно до 20 торкань на кожну ногу, у результаті виходить близько 40 стрибків.
  • Біг на місці з боксированием. Від звичайного бігу на місці відрізняється тільки тим, що людина по черзі кожною рукою наносить випади/удари. Такий рух дозволяє значно поліпшити витривалість та тренує координацію тіла, більш того людина значно краще починає контролювати дихання. Його можна фіксувати за часом (виконується 10-15 хвилин), а можна з ударів від 20 до 30 ударів/випадів.
  • Присідання зі стрибком і розворотом. Тут все гранично просто, під час присідання людина здійснює стрибок, в процесі якого повертається, а на друге присідання повертається назад. Вправа досить інтенсивне і якісно тренує м’язи, головне утримувати рівновагу і контролювати дихання. Для оптимального навантаження вистачить 20-30 присідань.

Всі вправи досить прості, причому це далеко не весь можливий їх список, але для відчутної користі вистачить і перерахований, тому навантаження природно збільшується іншими вправами з підвищеною інтенсивністю.