Спорт

Про що тренування strong nation

Частина 1. Загальні відомості

STRONG Nation™ – функціональна високоінтенсивна інтервальна тренування з використанням тільки власної ваги тіла, в якій всі вправи синхронізовані з музикою.

Розберемо дослівно.

ФУНКЦІОНАЛЬНА

Значить розвиває ті навички, які необхідні нам у житті. До них відносяться вибухова сила, витривалість, гнучкість, баланс, координація та ін. Потрібно, щоб бути швидким, спритним, граціозним, здоровим і взагалі вміти легко керувати своїм тіломСкажете “не дуже то воно все і важливо”? Буду сперечатися з вами в наступних постах і при особистій бесіді

ВИСОКОІНТЕНСИВНА ІНТЕРВАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ (HIIT-High Intensity Interval Training)

Високоінтенсивні вправи чергуються з низькоінтенсивними або навіть з відпочинком.

Прийнято вважати, що НІІТи є найбільш ефективними тренуваннями при боротьбі із зайвою вагою (розповім, як це працює, в наступних постах). Бонусом до всього підтягнуті м’язи, розвинена серцево-судинна система. А ще, якщо системно тренуватися протягом довгого часу, можна (в цілому) жерти і не товстіти (про це теж в наступний раз).

З ВИКОРИСТАННЯМ ВЛАСНОЇ ВАГИ ТІЛА

Тобто без обважнювачів.

Пригальмувати ті, хто йде на STRONG за офігенно великими “банками”. Зростання м’язів обов’язково буде: не так помітно, не так інтенсивно, не так об’ємно. Але буде. Одного разу через пару місяців інтенсивних тренувань ви прокинетеся і побачите, що прес став вимальовуватися, ноги підтяглися і на них проступають м’язи, жепа піднялася, а отжимаетесь ви вже взагалі без зусиль і догори ногами. Загалом, ви зрозуміли.

РУХУ СИНХРОНІЗОВАНІ З МУЗИКОЮ

Власний приклад швиденько: я ненавиджу займатися в залі з залізяками, мене бісить бігати 40 хвилин на самоті на біговій доріжці, плавати туди-сюди по доріжці це страшенно нудно. Я ходжу тільки туди, де є музика. Танці, Zumba, аквааеробіка з бабусями. Мені завжди хотілося тренить “щось жорстке”, але завжди чогось не вистачало.

Якщо вам теж життєво необхідна музика на тренуваннях-welcome!

Музика в STRONG:

1) мотивує не зупинятися, коли сил вже немає;

2) не потрібно вважати кількість повторень (ура! );

3) задає швидкість вправ (повертаємося до теми про інтервальної інтенсивності);

4) розвиває навик рухи під музику

Зручно, надійно, кайфово!