Кохання

Одне розставання і два шляхи. Трамплін або яма? Вибирати вам

Дивіться – одна історія, не дуже довга, але автор листа бачив дві спроби повернення. Розберемо поведінка автора і поведінку чоловіка автора і спробуємо знайти закономірності. Якщо ви читаєте цю статтю – я вже десятки разів писав про самих механізмах. Тут як у дівчат, так і у чоловіка все вийшло несвідомо.

Історія, яка тримає

Як би вам не клялися в любові і божилися що з минулим зав’язано – ви ніколи не можете бути впевненими в цьому, тому слухайте але в голову не беріть. Можна недооцінювати силу нерозділеного кохання, а потім сісти в калюжу.

Тут явна історія замінних відносин. Чоловік замість того, щоб формувати свій особистісний каркас після розставання, вступає в нові відносини. Мета – звичайно ж спертися на когось. На себе не вміє, тому і шукає підтримки у зовнішньому ресурсі. Автор листа власне і стала даним ресурсом.

Якщо б чоловік не зустрів її – так би і бігав за колишньою дівчиною, доводячи свій образ до відторгнення. Зібратися йому допомогла звичайно ж нова історія. Але зібрався він?

Суб’єктивно чоловік може бачити любов у нових відносинах, але не розуміти силу минулій історії, в якій від нього відмовилися. Виходить криво, але запит на відновлення відносин від дівчини він бачить. Це перша історія камбека, яка видна в даній історії.

Чому він побачив камбек? Тому що відлип. Це не зовсім правильно. Відлипати треба просто, а не прилипаючи до іншої людини, тому і камбек кривий буде.

Спочатку йому совісно перед новою дівчиною, і він всіляко відмовляється від контактів з колишньою, незважаючи на те, що його сильно тягне. Чим сильніше колишня переконує його в любові, тим сильніше йому хочеться повірити що зараз буде по-іншому.

Підсумок один – він іде.

Автор листа

Автор у цих відносинах не принижувалася. Швидше за все це були комфортні відносини, в яких сама автор об’єктивно підходить даному чоловікові. Саме минула історія викликає тут спонтанну втрату мотивації.

Спробуйте побачити відсутність помилки автора. Не завжди відносини припиняються з-за ваших помилок. Це цілком собі стандартна історія, коли виникає минула любов. Вона не виникає з нізвідки – чоловік вів себе правильно, і суб’єктивно колишня бачить в ньому гідність і відчуває співчуття. Це нормальний процес, якщо ваша поведінка грамотне. Об’єктивно він свою гідність і не шукав – він просто знайшов нову дівчину і переключився.

Це та сама історія, де автор була права перед відносинами. Вона не могла знати про силі минулого історії, але робила все для того, щоб її нова історія була хорошою. Тут плюсик автору.

Після розставання вона відносно легко відпустила чоловіка. І подивіться будь-ласка наскільки важко їй було. Але вона вибрала спертися на себе. Для дівчини зазвичай це набагато важче, ніж для чоловіка. Це ще один плюс автору – чоловіки беріть приклад.

Життя чоловіка

Перший час у відновлених стосунках чоловіка все було добре, але повертаючись до питання минулого блоку – він щось змінив у собі? Як спирався на зовнішній ресурс, так і продовжив. Як шукав злиття – так і продовжує шукати.

У відновлених відносинах він також спочатку тримався, а потім починає знову за старою схемою зливатися з дівчиною. Тут вона розуміє що його поведінка була фікцією і починаються конфлікти. На момент конфліктів чоловік розуміє:
1. Своє хитке положення
2. Що з автором листа все було комфортно і добре

На момент самого листа значущість автора зросла тільки трохи, і вона вже отримує запити на спілкування і спроби вийти на зв’язок зі сторони чоловіка.

Ви повинні розуміти, що в ззамінних відносинах зазвичай людині дається той, хто об’єктивно йому підходить. Але із-за минулого – чоловік суб’єктивно це не може побачити. Ось і здається що нова дівчина не настільки цінна ніж колишня. Тому так легко і відмовляється.

Що було далі

Якщо дівчина була права перед відносинами – чоловік розуміє, що втратив насправді. Це і є магія дистанції. В подібних історіях нормальний розвиток відносин можливо тільки після розриву.

Могла вона піти по іншому шляху? Могла б вона принижуватися і просити його повернутися? Звичайно могла. Але не стала. І тому отримує результат. Контакти чоловіки продовжаться, і будуть прямо пропорційні зростанню значущості автора.

У певний момент чоловік зрозуміє що автор була об’єктивно краще ніж його колишня, і тепер вже жаліти про те що втратив саме її. При об’єктивних достоїнства автора – вона може зустріти чоловіка набагато краще ніж чоловік з листа, або якщо вважатиме за потрібне – відновити стосунки, і цінність її тільки підвищиться.

Це той результат, який отримують люди з гідністю. Інші думають, що це все вигадки. Тому що не бачили такого в своєму житті ніколи. Ну так друзі, закінчуйте принижуватися у відносинах, і стелитися килимком після розставання і все у вас буде.