Квіти

Драцена Маргіната. Від ненависті до любові

Чоловік вже не пам’ятає звідки її притягнув. Чи То колишнього офісу, то хтось попросив забрати. Драцена переїхала до нього першою, я з’явилася пізніше. Ніхто їй не займався. Регулярний полив – максимум. Хоча явно її хтось різав. Різав за дивною логікою. Тому вигляд у неї був більш ніж безглуздий.

Останні три роки вона стояла в ліфтовому холі. Сусідам подобалося, а якщо ми надовго їхали, її завжди хтось міг полити. Поки одним спекотним літнім днем мені не бацнуло в голову її обрізати.

Переглянула багато відео, прочитала багато статей. Знайшла побільше красиве кашпо. А чого тільки різати? І пересПродім заодно. Ну, не виживе – її проблеми. Вона мені взагалі не подобалася. У свій час цих драцен і замиокулькасов в офісах була така кількість, що око стомився.

Від душі заточила ніж, продезинфицировала, підготувала віск. Зрізала перший стовбур, зрізала другий, а третій.

У травмпункті мені наклали кілька швів на лівий вказівний палець. Я спочатку подумала, що нічого страшного, але дружина вкрай напружило, що кровотеча довго не зупиняється і надто рясне.

Після травмпунка, під бурхливі коментарі дружина, все одно дорезала цю погань, перевалила у нове кашпо і поїхала в село лікуватися шашликами. Так три фазендні тижні пішли коту під пухнастий хвостик Думаю: “Ну, і гаразд! Буду просто сидіти в кріслі на веранді й милуватися квітучим садом. Відпочивати теж треба. ” Але вистачило мене дня на три, пристосувалася працювати однією рукою. Якщо, звичайно, це можна було назвати роботою.

Після зняття швів з’ясувалося, що палець чомусь не згинається, а чутливість загублена. Але найбільше мене лякало, що, при замерзанні рук, палець ставав моторошного синьо-фіолетового кольору і нестерпно нив. Відпускало тільки під гарячою водою. Довелося з цим розбиратися.

Чутливість до пальця поступово повернулася, зміна забарвлення пройшла, але до кінця так і не згинається, а при холоді все одно ниє.

Дряньцена Олександрівна пушится, начебто навіть планує нові пагони пускати. Стоїть на моєму робочому столі. Як офісне спогад. Іноді погляд на неї кину і думаю: “Красива, молодчинка. погань ти така! “