Краса

Через місяць застосування цієї маски я помітила, що по всій голові з’явилося багато “пушкового волосся: моя нова знахідка від Аravia

Мої волосся вже багато років піддаються різним хімічним впливам. Спочатку це було фарбування в темний (майже чорний) колір, потім змивка і перехід в блонд.

Звичайно, все це позначилося не тільки на якості волосся, але і їх зростанні. Плюс до всього не дуже правильне харчування, стреси, регулярний недосип. Загалом, все, як і у більшості дівчат нашої країни.

Але я не втрачаю надії мати шикарну шевелюру і постійно пробую нові засоби для росту волосся. Багато засоби виявляються “пустушками” і від них взагалі не помітно ніякого ефекту. Але зустрічаються і дуже хороші продукти.

Про одному з таких я хотіла б розповісти вам в сьогоднішній статті. Це маска, і вона дійсно справила на мене приємне враження.

ARAVIA PRE-WASH GROW MASK Розігріваюча маска для росту волосся

Я зрозуміла, що ця маска працює, коли в черговий раз прийшла в салон на фарбування до свого майстра. Який, на хвилиночку, знає мене і моє волосся вже років 5 точно.

Він перший мені і сказав: “Ти знаєш, що у тебе вся голова в пушкового волосся? Що ти з ними робиш? “

Якраз на той момент я активно користувалася цією маскою, приблизно протягом місяця.

Сама по собі маска біла, кремовою текстури. Володіє приємним ароматом.

Найголовніша “родзинка” маски PRE-WASH GROW в тому, що вона містить спеціальний термоактиватор, який розігріває шкіру голови. А масло усьми стимулює ріст нового волосся. Так як шкіра голови у мене досить чутлива, я переживала, що маска буде дуже сильно пекти голову. Але нічого подібного від застосування я не помітила. Відчувається тільки легке тепло.

Як я використовую цю маску?

  1. Перед миттям голови (це важливо, так як маска наноситься на коріння) поділяю волосся на проділи;
  2. Беру плоску кисть для фарбування волосся і рівномірно розподіляю маску по кожному пробору;
  3. Потім роблю легкий 5 хвилинний масаж голови;
  4. Залишаю ще на 5-7 хвилин, змиваю водою і гарненько промиваю волосся шампунем.

Зазвичай я наношу її 2-3 рази в тиждень.

Ще один плюс маски PRE-WASH GROW в тому, що вона не тільки стимулює ріст нового волосся, але і зміцнює вже наявні. Масло крамбе, у складі маски, живить кірки і робить їх більш щільними.

Результат я помітила буквально через місяць регулярного застосування. Як я вже згадувала вище, ріст волосся пішов рівномірно по всій голові. Тепер у мене дуже багато коротеньких “пушкового волосся, які продовжують активно рости.

Ця маски моя справжня знахідка і я з задоволенням буду застосовувати її в своєму догляді і далі.