Город

Топ-12 жовтих томатів, безпечні для алергіків і дітей: сіємо в березні

Жовті та помаранчеві помідори містить мінімум антоциана, якого досить багато в червоних помідорах та інших плодах того кольору. Тому для тих, хто страждає алергією, сонячні помідори – це хороша альтернатива.

Жовті помідори містять деякі дуже корисні мікроелементи в більшій кількості, ніж червоні. Для заготовок, будь-яких кулінарних страв жовті помідори так само не поступаються по смакових якостях червоним. Жовті томати, набагато менше схильні до захворювань.

1. Ганна Герман

Це наша улюблена співачка «подарує» помідори які теж стануть вашими улюбленими. Дуже цікава форма плодів «з носиком», схожі на лимончики. Ранньостиглий. , 105-110 днів. Високоврожайні. Гарні для заготівок.

2. Буян жовтий

Ранньостиглий. Плоди 100-120 г, досить великі для кистьовий форми дозрівання. Кущі не вимагають формування та пасинкування. Низькорослий, висота – 30 – 40 см.

3. Дрова жовті

Ультраранние, дозрівання настає через 90-95 днів. Плоди смачні, перевірені. Дуже гарні для консервації, т. к. шкірочка тонка, але дуже міцна, а м’якоть соковита, але щільна. Підійде для вживання у свіжому вигляді і для різних видів переробки.

4. Золота куля

Ранньостиглий, 103-105 днів з моменту появи справжніх листків. Низькорослі, детермінантні – 50-60 див. Плоди вростають рівненькі, як близнюки. На торговому прилавку відразу кидаються в очі, так що для торгівлі дуже рекомендовані.

5. Бичаче серце помаранчеві і персикове

Ранньостиглі – 102-110 днів. Індетермінантні. Цей вид томату вже звична гарантія смакових якостей плодів. Плоди великі до 300 р.

6. Алтайський помаранчевий

Середньостиглий. Термін дозрівання-110-115 днів. Плоди гарні матові. Дуже красива м’якоть, в розрізі яскравіше, ніж шкірка, виглядає дуже ефектно. Ідеальні для заготівлі соку.

7. Бананчик

Високоврожайний сорт. Плоди великі – 200 г, оригінальної витягнутої форми. Ідеальні для консервування в цілому вигляді, т. к. при приміщенні в банку вертикально, входить максимальна кількість плодів.

8. Медовий гігант

Індетермінантний. Середньостиглий сорт – 110-115 днів. Назва сорту, говорить саме за себе. Плоди великі, солодкі, цукрові. Великоплідний вага помідора до 400 р.

9. Король Сибіру

Томати великі масою 300-400 г, стійкі до прохолодної погоди і хвороб. Середньостиглі 110-115 днів. Индети, висотою близько 180 см. Плоди м’ясисті, щільні.

10. Морошка

Томатики-малюки дуже подобаються дітям. Посадіть такий сорт – порадуйте дітлахів. Низькорослий, детермінантний, заввишки близько 25 див. Сильно ранній, від сходів до початку дозрівання плодів 90-95 днів. Підходить для вирощування на балконі, веранді в обмежених ємностях – контейнерах, вазонах.

11. Ромова баба

Великі м’ясисті плоди. Дуже високі смакові якості. Оригінальна оливкова забарвлення. Плоди з нижніх кистей досягають ваги 600 м, верхні – близько 350 р. Сорт стійкий до невеликим похолоданням та спеки.

12. Відлуння

Плоди зеленуватого кольору, дозрівають великими «виноградними» гронами. Помідори сладенькие, смачні. Детермінантний сорт, універсальний для теплиць і відкритого грунту. Урожай дозріває через 105-115 днів.