Краса

Навіщо потрібно голитися перед епіляцією

– метод видалення волосся на долгоевремя. Він відрізняється від інших косметичних технік тим, що лазер руйнує волосяні фолікули (коріння) своїм теплом, тому шкіра залишається гладкою кілька років. Правильна підготовка до процедури посилить результат.

Суть технології

До візиту в клініку жінки задаються питанням, чи потрібно голитися перед . Щоб зрозуміти, як правильно підготуватися до сеансу, дізнайтеся принцип роботи лазера.

Промінь впливає на пігмент у складі волосся, таким чином руйнуючи волосяні цибулини і стрижні. У лазерної методики багато переваг:

 1. Немає дискомфорту під час і після процедури;
 2. Оксамитове тіло зберігається на 5 -7 років за умови проведення підтримують окремих сеансів до двох разів на рік;
 3. Немає ускладнень або ризиків від роботи лазерного променя, так як він проникає в епідерміс, не зачіпаючи органи або тканини.

Дотримання порад майстра зробить процес ще простіше. Перед лазерною епіляцією необхідно всього лише утриматися від засмаги, поголитися.

Рекомендації

Правила діють протягом усього курсу, так як для повного видалення волосяного покриву буде потрібно від 5 до 20 сеансів. Кожен майстер руйнує апаратом порцію волосся, які перейшли в активну стадію, проросли на поверхню.

Для чого необхідно голитися перед лазерною епіляцією:

 • Це виключить дискомфорт або опіки під час роботи лазера;
 • Направить імпульс в корінь;
 • Процедура буде ефективною, так як тепло не витрачається на довгий волосяний стрижень.

Енергія рівномірно розподілиться по всій структурі. Для проведення обробки потрібні волосяні стрижні до 2 мм завдовжки. За 3 дні перед сбрейте верстатом відросло волоски, щоб вони встигли трохи відрости до моменту візиту в клініку.

Дотримання рекомендації зробить теплове навантаження безпечної, виключить появу пігментації, опіків, роздратування або інших побічних явищ.

Обмеження

Проведіть гоління максимально дбайливо, щоб не з’явилися порізи або подряпини. З-за них майстер буде змушена відкласти обробку лазером до загоєння травм. Що допоможе в підготовці:

 • Голитися перед лазерною епіляцією верстатом з гострими лезами, які не викличуть роздратування;
 • Використовувати пінку, крем, гель на натуральній основі;
 • Потім зволожити шкіру антисептичним розчином, потім заспокійливим кремом.

Використовувати електроепілятор, віск, пасту, депіляційний крем під час базового курсу суворо заборонено. При цих техніках ламаються стрижні волосся, а цибулини залишаються всередині епідермісу, або видаляються. Тому вплив лазера не принесе потрібний результат, через деякий час фолікули відновляться, почавши проростати на поверхню.

У день відвідин клініки прийміть душ без використання гелю, мила, косметичних засобів. Обробка проводитися на чистій, сухій шкірі без пошкоджень або висипань.

Допомога майстра

Провести видалення зайвого волосся можна на будь-якій ділянці тіла. Зони обробки:

 • Руки, ноги (гомілки, стегна);
 • Різні варіанти бікіні (класичне, глибоке, сіднична область);
 • Спина, груди;
 • Особа.

Не завжди виходить самому обробити верстатом обраний ділянку. Майстер на попередній консультації оцінити, наскільки доступна зона для підготовки. Якщо є необхідність, то покаже додаткову послугу – допоможе поголитися перед лазерною епіляцією.

На консультації ви отримаєте детальну інформацію по догляду за шкірою перед початком курсу, приблизний графік відвідувань з урахуванням особливостей організму, орієнтовну вартість курсу. За допомогою лазера оксамитова шкіра буде у вас завжди без зусиль або болю.

Спасибі що прочитали цю статтю! Будемо дуже раді і вдячні Вам, якщо поставите Лайк або напишіть коментар! А також якщо Вам цікавий подібний контент то рекомендуємо підписатися на наш Канал, щоб не пропускати наші публікації!