Спорт

Йога проти виразки шлунка: 7 асан для травлення

Коли закінчилися всі новорічні свята і життя знову увійшла у звичне русло, саме час розібратися з наслідками салатів з майонезом і сімейних застіль.

Переїдання негативно впливає не тільки на загальний зовнішній вигляд, але і в цілому на травну систему. Але не поспішайте себе картати за 10 днів харчової розбещеності: уникнути серйозних проблем зі шлунком допоможе йога!

Всього 7 простих вправ приведуть в порядок роботу травлення, прискорювати метаболізм і допоможуть позбутися від тяжкості.

Апанасана

Масажуємо внутрішні органи з допомогою. . . ніг! Притискаємо ноги до живота, глибоко і рівномірно дихаємо. Ви молодець, якщо протрималися на 5-7 вдихів!

Ардха Матсиендрасана

Ця поза – чудодійна пігулка! Завдяки підвищенню внутрішньочеревного тиску вона дивним чином зменшує розмір талії з користю для здоров’я: артдха матсиендрасана сприятливо впливає на внутрішні органи. Печінка, кишечник і шлунок через деякий час скажуть вам “спасибі”!

Вирабхадрасана

Відчуйте себе войовничої амазонкою, яка вийшла переможцем з бою з олів’є! Після бою тіло вимагає розслаблення, тому глибоко дихаємо і насолоджуємося перемогою. Крім почуття власної переваги поза дарує надзвуковий метаболізм!

Сету бандхасана

Цю позу слід використовувати обережно всім без винятку, а люди з травмами шиї і спини можуть і зовсім її пропустити. Щоб уникнути неприємних наслідків, дотримуйтеся простих правил: коліна під кутом 90 градусів, втягнуті сідниці і стопи строго паралельно один одному!

Випарита карани

Це відмінний засіб від нудоти. Якщо похмільний синдром все ще переслідує вас моторошним новорічних примарою, виконуйте з опорою на стіну.

Бхуджангасана

Складно повірити, але саме в такому положенні найкраще виробляється гормон радості – дофамін. Слідкуйте за навантаженням на зап’ястя: активно працювати в цій асані повинна спина, а не руки!

Баласана

Розслабитися, завершити практику і поліпшити травлення допоможе поза дитини. Прості щоденні практики на 10 хвилин в день і ніякого “Мезиму” у вашій аптечці більше!

Джерело

Якщо тобі сподобався матеріал і ти хочеш дізнатися більше про те, як змінювати себе з гарячою йогою, то , став палець вгору і роби репост запису: нехай твої друзі теж дізнаються про нас.