Краса

5 помилок у догляді за волоссям восени і взимку

Різкі перепади температур, сухе повітря, стрес, – наші волосся страждають щодня від маси факторів. Тут важлива правильна підтримка: догляд, засоби і харчування. Що ми робимо не так? У цій статті останні дослідження і розпакування міфів.

Помилка №1. Недостатньо часте очищення

Багато дівчат впевнені, чим рідше вони миють голову, тим менше вона забруднюється. Згідно з міжнародними дослідженнями трихолог – це не так. І сухі шампуні тут не помічники. Вся справа в генах. Комусь дійсно досить помити голову не частіше одного разу на тиждень, а комусь-через день. Крім того, з віком сальні залози, оберігаючи волосся від сухості, починають працювати активніше.

У будь-якому випадку відсутність достатнього очищення призводить до того, що фолікули і пори шкіри голови забиваються. Що веде до ламкості і випаданню волосся, а також до появи свербежу і лупи. Шкіру голови необхідно очищати в міру забруднення. Розклад не допоможе.

Помилка №2. Неправильне очищення

На перший погляд, що може бути простіше? Помив голову шампунем і все. Виявляється не так все тривіально. Двічі мити голову шампунем це не маркетинговий хід, як раніше вважали в світі. Можливо, маркетологи переслідували свої цілі, але насправді мити голову шампунем двічі правильно. З першим шаром йде верхній шар забруднень з волосся, з другим ми очищаємо шкіру голови. При цьому важливо, щоб до використання шампуню волосся набрали достатньо вологи. Марно мити шампунем напівсухі пасма. Так само як і не можна залишати на волоссі навіть дещицю не змитого шампуню. Так можна забезпечити себе лупою і зайвою жирністю коренів. Не полінуйтеся ретельно промити волосся шампунем.

Помилка №3. Температурний режим

Не варто мити волосся гарячою водою. Помилка думати, що чим вода гаряче, тим забруднення змиваються краще. Цілком достатньо теплою. Вірний знак, що ви вибрали правильний температурний режим – від струменя не йде пара. Цього буде достатньо, щоб розм’якшити шкіру і прибрати забруднення. Завершити процедуру очищення краще прохолодною водою: незначний перепад температури поліпшить тонус, прискорить кровообіг і додасть блиск волоссю. Сушимо волосся в ідеалі природним шляхом.

Помилка №4. Неправильне використання засобів для догляду

Зокрема, кондиціонери і маски. Багато фахівців вважають, що максимального ефекту від цих коштів не буде, якщо нанести їх на вологе волосся. Молекули води дійсно – ідеальний провідник корисних компонентів вглиб волосся. Але якщо води на волоссі занадто багато, вона діє навпаки – блокує доставку корисних компонентів в структуру волосся. Для того щоб доглядові кошти працювали на 100%, необхідно наносити їх на підсушені волосся по всій довжині, при це не втираючи їх в шкіру голови.

Помилка №5 Сон з розпущеним волоссям

Волосся повинні подихати вночі. Це досить популярна думка. Але, виявляється, власницям довгих локонів і волосся середньої довжини на ніч краще заплітати слабку косу чи у вільний пучок. Так ми уникнемо заломів, поплутаних пасм і ефекту розпушеного волосся. Такі волосся легше привести в порядок з ранку.